.

Ponorné čerpadlá FE-PETRO

Ponorné tlačné čerpadlá IST, STP, HCP vyrába spoločnosť Franklin Fueling System USA.

Ponorné tlačné čerpadláNaša spoločnosť TECHPETROL s.r.o., zabezpečuje montáž a servis týchto zariadení na území Slovenskej a Českej republiky

Jedná sa o rokmi preverené, bezkonkurenčné, najekonomickejšie, vysoko spoľahlivé a bezpečné čerpadlá pre tlakové systémy s jednoduchou inštaláciou a prakticky bezúdržbovou prevádzkou.

Sú určené na čerpanie bežných paliv, biopaliv, leteckých benzínov a prípadne i alkoholov na rôzne vzdialenosti až niekoľko stoviek metrov a na značné prevýšenia nie len na čerpacích staniciach PHM, ale i vo výrobných prevádzkach, pre napájanie záložných zdrojov a pod. Riešia bez problémov požiadavky na prietoky cez výdajné pištole 40,65,80,90,130 i viac litrov za minútu.

Pre zaistenie vysokých výkonov je možné spriahnuť do jedného tlačného potrubia i viacero čerpadiel.

Výhodou týchto čerpadiel je prijateľná cena, enormná spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na servis. V prípade potreby je ich možné demontovať v krátkom čase bez nutnosti demontáže veka nádrže a ostatnej technológie

V súčasnosti sa dodávajú tri základné druhy čerpadiel

 

  • IST - inteligentné čerpadlo s variabilným počtom otáčok o výkone 1,5kW alebo 2,98kW pre súčasný výdaj až do 8 alebo 12 pištolí po 40L/min, alebo iné použitie. Čerpalo je teleskopické a sacia dĺžka je nastaveiteľná priamo pri inštalácii.
  • STP - čerpadlo s fixným počtom otáčok o výkone 0,5kW alebo 1,1kW pre súčasný výdaj až do 4 alebo 6 pištolí po 40L/min, alebo iné použitie.Čerpalo je teleskopické a sacia dĺžka je nastaveiteľná priamo pri inštalácii.
  • HCP - vysokokapacitné ponorné čerpadlo o výkone 2,24kW alebo 3,73kW určené pre výkon 650 alebo až 1050 L/min

 

Podľa typu čerpadla sa nim dodávajú riadiace moduly EcoVFC, Smart SCIII , ktoré zabezpečujú ochranu motora pred chodom na prázdno, preťažením a zabezpečujú správny chod čerpadla.

Vhodné čerpadlo Vám ochotne ponúkneme po zaslaní Vašich požiadaviek.

Všetky dodávané čerpadlá majú certifikát ATEX.

Stránka výrobcu čerpadiel FE-PETRO

 

KONTAKTY

TECHPETROL kontakty


  

https   Active Search Results   cloudflare


  

created by: Marek Sarvas